Palladium 30 CLICK - bytové/objektové - design drevo

Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Greige
Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Greige
Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Greige
Trieda záťaže 23 - obytné priestory -  vysoko namáhané Trieda záťaže 31 - komerčné priestory -  málo namáhané protišmyková úprava stupeň komfortu LC1 - jednoduchá základná vhodné pre podlahové vykurovanie farebná stálosť vodotesnosť pružných podlahových krytín
Rozmer 176.6 x 1210 mm
Odporúčaná cena 24.99 €/m2 s DPH
64.07 € s DPH

Akčná cena

19.99 €/m2 s DPH*

Akčná cena za balenie

51.25 € s DPH*
ďalšie informácie
Hrúbka 3.40 mm
Nášľapná vrstva 0.30 mm
Povrch PUR
Technický list PDF icon Technický list Palladium 30 CLICK

E-SHOP

V-škára u vinylových podláh

Ako spoznáme V-Spar?
Jednotlivé lamely podlahy majú skosené hrany a podlaha tak pôsobí viac prirodzene. Vzhľadom potom pripomína drevenú podlahu, čo je jeden z veľkých benefitov V-špár.

Vďaka technologickým možnostiam si tak môžete vyberať podlahu bez priznaných škár alebo jeden z variantov priznaných škár s označením V4 alebo V2, ktoré symbolizuje, že daná podlaha je s V-škárami. Škára typu V4 znamená, že lamela podlahy je vyfrézovaná na všetkých štyroch stranách. Druhý typ lamely V2 má frézovanie iba na dvoch dlhších stranách.

Pocit skutočnosti
V-špáry dodajú vašej podlahe nielen prirodzenosť ako u drevenej podlahy, ale predovšetkým dojem veľkorysého priestoru, a to práve z dôvodu frézovanie hrán na dlhších stranách lamely. Škáry prepožičiavajú podlahovým doskám zaujímavý efekt a úplne mimoriadny dojem z celého priestoru.

ÚDRŽBA podláh s V4, V2 škárou
Údržba podlahy s V-škárou je rovnaká ako u podlahy bez škár. Škáry majú iba estetickú funkciu a nie je potrebné sa obávať, že sa v škárach bude usadzovať špina, alebo že v tomto mieste bude viac pôsobiť vlhkosť na podlahu. Údržba takejto podlahy je jednoduchá - pravidelne stačí podlahu povysávať, prípadne zamiesť a vytrieť vlhkým mopom (odporúčame použiť vhodný čistiaci prosředek).