Prijmeme vedúceho predajne
Do predajne kobercov BRENO v Bratislave príjmeme zamestnanca na pozíciu vedúci prodajne. Zaujímavé platové podmienky, práca v stabilnej firme a práca v mladom kolektíve. Životopis posielajte prosím na adresu breno@breno.sk. Tel. kontakt: +421 911 291 826.

Miesto výkonu práce: Bratislava, Rožňavská 1
Kontaktný e-mail: breno@breno.sk
Prijmeme predavače/pokladníka
Do predajne kobercov BRENO v Bratislave príjmeme zamestnanca na pozíciu predavače-pokladníka. Zaujímavé platové podmienky. Životopis posielajte prosím na adresu breno@breno.sk. Tel. kontakt: +421 911 291 826.

Miesto výkonu práce: Bratislava, Rožňavská 1
Kontaktný e-mail: breno@breno.sk
Prijmeme predavače/pokladníka
Do predajne kobercov BRENO v Trnave príjmeme zamestnanca na pozíciu predavač/pokladník. Zaujímavé platové podmienky. Životopis posielajte prosím na adresu trnava@breno.sk. Tel. kontakt: +421 948 006 077.

Miesto výkonu práce: Nová 6/B, 917 01 Trnava
Kontaktný e-mail: trnava@breno.sk
Príjmeme obchodného zástupcu
Do oddelenia realizácie projektov príjmeme obchodného zástupcu. Od uchádzačov očakávame príjemné vystupovanie, ochotu cestovať, obchodný talent a vodičské oprávnenie skupiny „B“. Znalosť sortimentu podlahových krytín nutná (koberce, PVC)! Ponúkame prácu v mladom kolektíve a motivačné odmeňovanie v závislosti od výkonu. V prípade záujmu pošlite svoj životopis na mail breno@breno.sk.

Miesto výkonu práce: Slovensko
Kontaktný e-mail: breno@breno.sk