VÝHODY PODLOŽKY POD KOBERCE

Excelentný komfort pri chôdzi po koberci na podložke!
Pre zákazníka je toto najväčšia pridaná hodnota! Koberce inštalované bez podložky sa v živote nevyrovnajú kobercom inštalovaným na podložke Floorwise!

Koberec na podložke vyzerá lepšie a vydrží dlhšie!
Vďaka schopnosti podložky vytláčať zošliapnutý koberec späť hore od podlahy. Vďaka tomu je znížené opotrebenie koberca a tým sa následne predlžuje aj jeho životnosť.

Výborné zvukové a tepelne izolačné vlastnosti!
Podložky Floorwise z našej ponuky sa pýši zvukovou izoláciou 26dB - 45dB, termálnou izoláciou 1,15tog - 3,1tog. Podložky Floorwise tiež ponúkajú varianty ako pre chladné priestory, tak pre podlahové vykurovanie.

Vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.
Zabudnite na drahú a zdĺhavú úpravu podkladu. Podložky Floorwise vyrovnajú až 95% nerovností a vďaka nim ušetríte náklady na vyrovnanie podlahy.

Jednoduchšia údržba a čistenie.
Vysávanie a čistenie koberca je oveľa jednoduchšie a účinnejšie, pretože koberec nie je pevne zlepený s podkladom, umožňuje tak lepšiu cirkuláciu vzduchu pri ľahkom "nadvihnutie" koberce a maximálnu účinnosť sania. Tento efekt umožňuje vysať aj tie najmenšie častice, ktoré by inak ničili podklad koberca.
Požadujte u svojho predajcu pokládku koberca na podložku Floorwise, pre jedinečný komfort a výhody, ktoré podložka ponúka. Vy aj Váš koberec jej budete milovať.