Dôležité je vedieť v akých priestoroch bude podlahová krytina umiestnená a aké na nej budú kladené nároky. Je dôležité poznať presné rozmery miestnosti, kam je podlahová krytina určená.

Na každej našej predajni Vám s  výberom podlahovej krytiny rád poradí náš profesionálne preškolený personál.

Výrobcovia odporúčajú všetky typy podláh celoplošne lepiť alebo fixovať (zabráni sa tým vzniku hrčí a zvlneniu podlahoviny). Nepoužívajte lepidlá na základe rozpúšťadiel! V prípade vinylu odporúčame po nalepeniu plochu vždy valcovať.

Vami vybranú podlahovú krytinu Vám radi profesionálne položíme:

  • Profesionálne zameranie od našich servisných partnerov.
  • Stanovenie kalkulácie na realizáciu.
  • Kvalitne vykonaná práca a záruka na celú realizáciu.
  • Dodržanie dohodnutého termínu realizácie.

Toto je pre nás samozrejmou súčasťou poskytovaných služieb. Na každej našej prevádzke zabezpečujeme možnosť dopravy po celej SR.

Ideálna je podložka pod koberec, ktorá zlepší tepelnú aj protihlukovú izoláciu.

Podľa najnovších výskumov je vhodnou podlahovou krytinou do izby pre alergika práve koberec. Dokonca sa preukázalo, že v miestnostiach s kobercami je o 50% nižšia koncentrácia jemných prachových častíc, než v miestnostiach s pevnými podlahami, ako sú podlahy laminátové alebo drevené.

Vinylové podlahy radíme do kategórie PVC krytín. Väčšinou sa jedná o heterogénne PVC skladajúci sa z rôznych vrstiev, odlišujúcich sa od seba zložením alebo prevedením. Na pokladničné vrstvu sa nanáša dekor, chránený nášľapnou vrstvou s polyuretánovou úpravou (PU), ktorá zaisťuje vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu.

V prípade kladenia na elektrický systém vykurovania, je dopredu nutná konzultácia, kde sa na nás môžete obrátiť, a radi Vám poradíme.

Novinkou poslednej doby je PVC na filcu(polyesterová vrstva), ktorý krytine dodáva lepšie izolačné vlastnosti, zvukovú izoláciu (tichú chôdzu), mäkkosť, došľap, komfort a pohodlie.

V ponuke máme podlahové krytiny sa spĺňajúcim atestom na používanie stoličiek na kolieskach. U typov, ktoré tento atest na pojazdné kolieskové stoličky nemajú, je doporučené inštalovať v mieste pojazdu polykarbonátovou podložku, ktoré tiež máme v ponuke.

Na každej našej predajni Vám radi rýchlo a lacno zabezpečíme možnosť obšitie Vášho vybraného koberca. Ponúkame široký výber materiálov, podľa nášho vzorkovníka.

Radi Vám upravíme Vami vybranú podlahovú krytinu na Vami požadovaný rozmer.